en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 

© 2016 Copyright

Designed By

turuncumotor@gmail.com

GÜLBAHAR MAH. SÜTÇÜLER SOK. NO:1

  MECİDİYEKÖY/ŞİŞLİ/İSTANBUL

(PROFILO AVM B KAPISI KARŞISI)

+90 534 050 01 11

 +90 532 155 41 11 

+90 212 347 26 76

MOTORSİKLET KİRALAMA FİRMASI

Page Title

TURUNCU MOTOSİKLET VE BİNEK ARAÇ KİRALAMA FİRMASI KİRALAMA ŞARTLARI...

MOTORSİKLET KİRALARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER...

TURUNCU MOTOSİKLETLİ ARAÇLAR EGİTİM KURALLARI.

Burada belirtilen kiralama koşulları özet niteliğinde olup ön bilgilendirme amaçlıdır. Tüm şart ve kurallar, kiralama anında karşılıklı imzalanacak olan “Araç Kiralama Kontratı” ve ekinde bulunan ”Araç Kiralama Koşul ve Şartları” ile geçerlidir.  

1- Ehliyet & Sürücü Yaşı 

Sürücüler scooter ve mopet grubu araçlar için en az 1 ay ehliyet ve en az 18 yaş, ekonomi, kompak araçlar ve motosikletler için en az 2 aylık ehliyet ve en az 21 yaş, standart ve daha üst grup araçlar için en az 3 aylık ehliyet ve en az 25 yaş, lüks ve yüksek grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyet ve en az 28 yaş ve geçerli yerli veya uluslararası ehliyet sahibi olmak zorundadır. Eğer 75 yaş üstüyseniz lütfen bize bildiriniz, bazı bölgelerde yaş sınırlamaları geçerli olabilir. 

Tatilinizde bütçenize göre bir kiralık motosiklet bulmanız hiç de zor değil. İster günlük ister dönemsel bazda motosiklet kiralaması yapabilirsiniz.

Motosiklet kiralama şartları nasıldır?

Motosiklet kiralama popüler hale geldikçe fiyatları da eskiye oranla daha uygun olmaya başladı. Tatilinizde bütçenize göre bir kiralık motosiklet bulmanız hiç de zor değil. İster günlük ister dönemsel bazda motosiklet kiralaması yapabilirsiniz.

Tatilde Motosiklet Kiralamanın Püf Noktaları

Amacımız nedir? 

Doğru ve güvenli motosiklet kullanımı için gerekli olan tüm teorik ve pratik bilgilerin standartlar doğrultusunda motosiklet kullanıcılarına aktarılmasıdır.

Eğitim neden gereklidir? 

Doğru ve bilinçli kullanıldığı takdirde, motosiklet hayatımızı zenginleştirecek bir taşıma aracıdır. Bu temelden yola çıkarak TMA(Turuncu Motorlu Araçlar) Eğitim Okulu fikri oluşmuş ve gelişmeye başlamıştır. Ana hedef, hiç motosikletle tanışmamış, az tecrübeye ve/veya uzun yıllar motosiklet tecrübesine sahip kullanıcılara eğitim vererek Türkiye’deki motosiklet kullanımını ve bilincini arttırmak, motosiklet kazalarını ve yaralanmaları azaltmaktır.

turuncumotor@gmail.com

+90 534 050 01 11  

+90 532 155 41 11  

+90 212 347 26 76

1152